KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9132030
nr 913 2030
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), signerad, 1976, motivet: 70x62
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2014
kl 18:54:28
18/9 15:58:17
22/9 17:37:17
350 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén